Srpen 2010

The Last Airbender trailer

10. srpna 2010 v 17:49 | Goody |  Others

Přidávám trailer k novému filmu The Last Airbender,kde hraje Jackson Rathbone(z Twilight - Jasper)..Žánr to má fantasy a podle traileru jsem usoudila,že to bude vážně zajímavý film..Tento Film bude i ve formátu 3D a v ČR i SK se má oběvit 26.srpna - Už se těšímtwilightcz.blog.cz/
twilightcz.blog.cz/

Kde sehnat Adresu Hvězdy ??

10. srpna 2010 v 17:04 | Goody |  jak si napsat o autogram
Táák.. asi to úplně nejdůležitější..nemůžete psát někam,když nemáte jeho adresu.. Pomůžu vám st tím :-).. Asi nejlepší a nejednodušší způsob je najít si hvězdu na FANMAILU ..

Máte dotazy ?? Zeptejte se mě

10. srpna 2010 v 16:58 | Goody |  Autogramy
Máš dotaz ohledně Autogramů ?? Tak se ptej :-) Ráda ti odpovím !!! :-)

Jak sehnat fotky

10. srpna 2010 v 16:49 | Goody |  jak sehnat fotky
K vašemu dopisu pro hvězdu,musíte poslat fotku ,kterou chcete podepsat,ale kde ji vzíít??
Prostě si najdete nějakou pěknou fotku v dobrý kvalitě na internetu,uložíte si ji na kartu,nebo fleshku,zajdete tam kde se vyvolávají digitální fotografie a fotky si necháte jednoduše vytisknout.. stojí to cca kolem 3,50 až 5 Kč... Takže to není poměrně ani drahé :-)  (pokud nemáte možnost si fotky vytisknout napište mi na mail : goodyautograms@seznam.cz   a já vám fotky vytisknu,ale musíte mi nejdřív poslat peníze a vložit do obálky 10,-známku,kterou nalepím na vaši obálku aby vám dopis přišel z5 i s fotkama..  Fotky doporučuji hledat na Google.com a nebo přímo na webových stránkách té hvězdy :)

CO RADĚJI NIKDY NENAPSAT DO DOPISU

10. srpna 2010 v 16:46 | Goody |  jak si napsat o autogram
Radím vám.. NIKDY,ALE OPRAVDU NIKDY nepište do dopisu .. může to být nezdvořilé,nebo to některé hvězdy nemají rády,a tím se snižuje šance na odpověd samozdřejmě =).. 
1.Jsem váš největší fanda - to bych raději nepsala,každý pátý člověk si myslí,že je jeden z největších fanoušků..Klidně si myslete,že to jste vi,ale nikdy to nepište do dopisu,zkuste se vyjádřit trochu jinak :-) Třeba :  Jsem váš fanoušek od té doby co jsem vás viděl/a ve filmu (název filmu) v roli (název role)..
2.MILUJI VÁS ..jméno - Opet a znovu NIKDY ... Můžete milovat jeho práci, filmy, scény, vlasy, oblečení, písničky, alba, citáty,fotky cokoli, ale ne JEHO. Podle mě tahle věta dokáže hvězdu spíš vyděsit než potěšit.

PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ :-) - Vaše Goody 

Krok č.2 - Co všechno dát kromě dopisu do obálky

10. srpna 2010 v 16:39 | Goody |  jak si napsat o autogram
Mám tu pro vás celý článek jak napsat dopis a poslat ho hvězdě... (Sama,když jsem začínala tak jsem podobný text musela číst alespon 3x abych to pořádně pochopila :D,takže kdyby měl někdo problémy,stačí napsat do komentářů,ráda poradím)

Nějaké fráze a inspirace pro psaní dopisu

10. srpna 2010 v 16:08 | Goody |  jak si napsat o autogram
Nějaké fráze a inspirace pro psaní dopisu.Já osobně dopisy miluju, protože je to osobnější, vejde se tam více než 160 znaků,než když píšete na počítači. Je tam vidět písmo toho daného člověka, který si dal tu práci
 a napsal ho:-)


Krok č. 1

10. srpna 2010 v 16:00 | Goody |  jak si napsat o autogram
Tákže..první věc.. je rozdíl jestli píšete do zahraničí nebo do ČR... S českými hvězdami to máte jednoduchý..prostě napíšete dopis v češtině,necháte si vytisknout fotku ,koupíte známku a nakonec čekáte až vám příjde odpověd.Do mezinárodních zemí to je ,ale trošku složitější "oříšek"..Ale nebojte,s mím manuálem to zvládnete levou zadní :).Tákže pokud píšete lidem do USA,Kanady,Velké Británie apod. musíte samozdřejmě dopis napsat anglicky,a tady už nastává problém pro většinu znás..Takže tady platí pravidlo - Vždycky vypadá líp,když dopis pošlete v jazyce rodné země,ovšem pokud neumíte Fracouzsky,Španělsky apod.stačí napsat anglicky :-).Když ovšem tu cizí řeč neumíte máte 3 možnosti : Požádat někoho,kdo umí mluvit tím jazykem,napsat to anglicky a doufat,že anglicky dneska už umí každý :),nebo si to nějak přeložit ve slovníku.. Ovšem na tu 3 možnost bych moc nespoléhala,ale taky se to dá..

Další věc...Má být dopis napsaný ručně nebo na počítači ??Noo v tomto případě je to vaše věc..ale radím vám,je vždycky lepší psát ručně..má to 2 výhody.. ta 1 je ,že je větší šance,že vám příjde odpověd,2 je to prostě osobní..jenže jestli škrábete jako kocour a nedá se to ani trochu přečíst,doporučuji počítač..

Ted by se možná hodilo zmínit se o tom,jak by měl dopis vypadat. Na prvním místě je samozdřejmě oslovení.Já používám pár svých pravidel,ale samozdřejmě nemusíte se jimi řídit..

  • Pokud je ta osoba mladší než asi 20 let nebo mladší než já, ale určitě ne starší jak 20, napíšu "Dear křestní jméno"
  • Pokud je ta osoba dospělá, píšu "Dear Mr (pan) / Ms (slečna) - když je svobodná nebo když nevim, jestli je vdaná / Mrs (paní) - když vim, že je vdaná + příjmení
  • edit : Další fráze do dopisu najdete : TADY
Tak já doufám,že se to dalo pochopit :-) a že jsem vám alespon maličko pomohla :-)Přeji hodně úspěchů 


New Fan photos from Montreal

10. srpna 2010 v 15:12 | Goody |  Kristen Stewart
Konečně !! Fotky s Kristen už jsou tu ! Ách tolik mi chyběla ... ale počkat... kde se tam vzal Robův nejlepší kamarád Tom Sturridge??To znamená,že Rob bude určitě někde na blízku :P :D
imagebam.comimagebam.com

fallenblog.blog.cz

Kristen Stewart back home in Los Angeles 29.10.2009

10. srpna 2010 v 15:08 | Goody |  Kristen Stewart

Trochu STARŠÍ paparazzi fotky,ale stále dobré..
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

http://stewart-net.blog.cz

Ách,nový dess :-) Konečně

10. srpna 2010 v 14:32 | Goody
Ách,tak konečně jsem se dopracovala ke konci :)..Je to vše hotové..a já přicházím s novým "letním" leyem.. Já vím,je skoro konec léta,jenže mě se tááák líbí :) No posudte sami.. autorka je velice moc šikovná,a potrpí si asi na kráse :P:D Prostě NÁDHERA !

Vracečka :)

10. srpna 2010 v 12:59 | Goody
Ahoj,vím ,že to píšu asi uz po 150 :D Ale už se sem vážně a OPRAVDU vracím =).. Přemýšlela jsem o novém blogu,ale ten nápad jsem po 5min. zahodila páč to dá velikou práci,ale otevřu novou rubriku s názvem Autogramy .. =) Sice to je trošku mimo "kaši" o Twilightu,ale tak kdo vysloveně řekl,že tu nemůže být 1 rubriky z jiného "soudku" :)Tak se zatím mějte hezky.. jdu opravovat,a trošku to tu dát do pucu :) Zatím Čawec  vaše Goody! :)