Leden 2010

Vysvedčení

29. ledna 2010 v 14:33 | Goody
Ahooj. japak se máte všichni? Tak japak dopadlo vysvedčení ?? Chci se omluvit,ze jsem poslednich par dní nic nepridala,ale nejako jsem nemela cas se dostat na blog. :( Tak se nezlobte.. A to máme sněhu co?? :) dneska asi vyrazím na Snb... ale bohužel ne někam na sjezdovku ,ale za barák na kopec :( .Velká škoda.. tak se mějte.. :-) Běžím zase shazovat sníh ze střech. pa

Kristen: Sundance Film Festival video

24. ledna 2010 v 16:54 | Goody
Kristen byla spatřena neznámým kameramanem na festivalu SunDance, kde se ochotně fotila s fanoušky.->> twilightcz.blog.cz
Váš názor na toto video ??

Official Poster - The Runaways

23. ledna 2010 v 13:29 | Goody |  posters
Máme tu oficiální plakát filmu The Runaways kde hrají naše Twilight stars - Kristen,Dakota :)
Ten poster nemá chybu.. úžasný.. skvělý napad :)

->> twilightcz.blog.cz
VÁŠ NÁZOR ??


Twilight Photoshoot 2.6

21. ledna 2010 v 19:20 | Goody
view
Tak a je tu nový/starý photoshoot :) je nutno podotknout ,že to všem strašně mocinky sluší!! Je přenádherný.Ale myslím že ho už všichni dobře známe :D

AskMen’s Top 99 Women of 2010

20. ledna 2010 v 19:27 | Goody |  Action
To by bylo kdyby se v pořádném žebříčku neumístili ani naše Twilight hvězdy.
Na prvním místě skončila Emmanuelle Chriqui, na druhém Marisa Miller a na třetím Kate Beckinsale. Dále se tu objevily hvězdy jako Jessica Alba, Beyoncé, Penelope Cruz, Katy Perry...
# 21 Kristen StewartKristen Stewart je ve svém oboru tak slavná, a to jí není ani 20 let. Herečka si zahrála dceru Jodie Foster v Panic Room (úkryt) , a to dokonce už ve svých 10 letech. Ale na rozdíl od Haley Joel Osmenta, Kristen Stewart učinila přechod od dětské k dospělé hvězdě a to díky sáze Twilight od spisovatelky Stephenie Meyer, kde hraje hlavní postavu Bellu Swan.
Když filmový hit vstoupil v listopadu 2008 do kin, ona a herec Robert Pattinson, stejně "zkušený" herec jako ona, byli znervóznění k okamžitému vzestupu ve slávě, jako Leonardo DiCaprio a Kate Winslet díky celovečernímu filmu Titanic. Náhle se provizorní plakáty s Kristen ocitly na skoro všech středních školách v Americe. Děvčata jí zavidí jejího kolegu Roberta Pattinsona. "Já nechci být filmová hvězda jako Angelina Jolie," řekla Stewart Blackbook časopisu."Nic na to být tak žádoucí celebritou. Jsem herečka. Je to bizarní, že je mnou někdfo tak posedný. "
# 41 Ashley GreeneVyrůstala v Jacksonville na Floridě, ale při rozhodování o tom, že se chce stát herečkou, ukončila školní docházku už v 17letech a vydala se do světel Hollywoodu. I když začala svou hereckou kariéru na přehlídkách jako Punk'd, netrvalo dlouho a Ashley získala roli Alice Cullen v této sáze Twilight, založené na románech Stephenie Meyer. Také bude pokračovat i v nadcházejících dílech této ságy a to v New Moon a Eclipse. Dokonce se stala tváří kampaně pro minerální vodu SoBe Lifewater, kde vypadá prostě nádherně.
->> blogiiiik.blog.cz
Váš názor ???

Hugh Grant: "Robert Pattinson je velmi SEXY"

20. ledna 2010 v 19:07 | Goody |  Robert Pattinson

Britský herec Hugh Grant řekl pro časopis News Magazine,
že si myslí že Robert Pattinson je sexy.
Jo a mimochodem .. Hugh má právdu :D :D :D

Hught Grant je obrovský fanoušek trháku Twilight a Roberta Pattinsona, takže chápe proč ženy všech věkových kategorií Roberta zbožňují. Hugh Grant řekl: "Díval jsem se i na druhé pokračování Twilight (New Moon), už vím proč jsou všichni Robertem Pattinsonem tak fascinovaní (včetně mě). Myslím si, že je velmi sexy!"
Mimo jiné na sebe Hugh Grant odhalil, jak si myslel, že vypadá sexy při nošení kovbojského klobouku v komediálním filmu "Did You Hear About the Morgans?" - Ale jen dokud se neviděl na obrazovce. Řekl: "Myslel jsem, že vypadám velmi sexy s kovbojským kloboukem Stetson. Alespoň jsem doufal, že budu. Ale po shlédnutí filmu musím přiznat, že vypadám docela směšně. Ale musíte vědět, že se vždy snažím vybírat kostým, ve kterém bych vypadal víc atraktivněji.Robert
tento problém nemá!"
->> blogiiiik.blog.cz
Váš názor ??

Robert and Kristen to Help Haiti Victims?

19. ledna 2010 v 18:50 | Goody |  robstens
Robert Pattinson a Kristen Stewart se chystají zapojit do charitativní akce za účelem pomoci obětem přírodní katastrofy na Haiti. Podle zpráv byly hvězdy 'Twilight' požádány o pomoc při projektu, který pořádá herec George Clooney. Karibský ostrov se v současné době vzpamatovává z největší přírodní katastrofy za posledních několik desetiletí po zásahu zemětřesení, které po posledním měření dosáhlo 7. stupně a zmařilo 50.000 lidských životů.Clooney, 48, pořádá charitativní akci při níž se pokouší získat finanční prostředky pro postiženou oblast a prohlašuje, že chce zapojit Roba, Kristen a Taylora. "Oni skočili po šanci udělat něco čím by pomohli," řekl zdroj blízký triu, i když zatím není známo, zda budou herci k dispozici v účasti.

->> blogiiiik.blog.cz - překlad : Miss LanQka
Váš názor ?

Ashley - 11th Annual Warner Bros.& InStyle Golden Globe Party - Arrivals (16.1.2010)

19. ledna 2010 v 7:00 | Goody |  Actors
Ashley na Annual Warner Bros.& InStyle Golden Globe Party.
Mimochodem všichni už jsme si všimli ,že to Ashley všude moc sluší.Teda podle mě má nádhernej vkus na oblékání :)

wiew


Taylor Lautner • Golden Globe 17/01/2010

18. ledna 2010 v 21:25 | Goody
Taylorovi to všude moc slušíí... Ty jeho vlásky upa žeru :) ..
Taylor na Golden Globe ... fešáák x)

French New Moon DVD Cover

18. ledna 2010 v 20:19 | Goody |  New Moon
Francouzký New Moon Obal na DVD.

No,je to docela pěkný... ,ale já jsem zvyklá na náš obal.Přeci jenom "Tentation" mi nic neříká xD


->>blogiiiik.blog.cz

New promo Edward

18. ledna 2010 v 15:36 | Goody |  New Moon
Nádherné!! přenádherné PROMO Edwarda....


VÁŠ NÁZOR ??

Kristen Stewart in Bravo Girl - scans

18. ledna 2010 v 12:41 | Goody |  scany
Kristen se objevila na obálce českého časopisu BravoGirl,U vnitř sní najdete rozhovor,test a taky nesmějí chybět nějaké zajímavosti.

wiew

Kristen a kalhotky? xDnebo co to tam leze xD

17. ledna 2010 v 19:28 | Goody |  Kristen Stewart
Noo Tak tuto "Zajímavou??" fotku jsem našla na Googlu,když jsem zrovna něco hledala.. A řeknu vám docela dost mě to překvapilo .. protože jsem to nikde na žádných blogách neviděla... To jsou tanga?? Asi ano,že?

Váš názor ?

Robert a Kristen - Téměř stejný :)

17. ledna 2010 v 19:11 | Goody |  robstens
Určitě jste si všimli toho,že Robert a Kristen jsou si podobný a pokud jste si toho nevšimli tak ted to možná příjde.Všimli jste si jak si Rob rád prohrabává tu svou "hustou"hřívu ? a nebo že oba nosí čtverečkované Košile?? Je to jen shoda náhod nebo něco víc? :) Mm tak to prozatím nevíme,ale na těchto fotkách to je celkem jasné.

...↓
Váš názor na tuto věc ?


Kristen & Robert - Kissing in the Pool ??

17. ledna 2010 v 18:52 | Goody
Mám tu pro vás úžasnou NOVINKU!! Robert s Kristen se líbají v bazéně! Ještě ted tady na to vejrám na ty fotky s otevřenou pusou.. Nejdřív jsem si říkala " To není možný..si snad někdo pohrál.. asi to je photomontáž.." ,ale jak vidíme tak ne...Dost mě to překvapilo... No posutte Sami :)

wiew